Získejte bonusy u sázkové kanceláře Tipsport

Společnost Tipsport bychom aktuálně mohli označit za skutečně dominující sázkovou kancelář na tuzemském trhu. Vznik je datován k roku 1991, kdy se ještě jednalo o výhradně lokální společnost s jednou jedinou pobočkou, která byla v Berouně. Postupným vývojem se společnost neustále rozrůstala a dnes může nabídnout jak bohaté zázemí v podobě stovek poboček, tak i více než 3 000 zaměstnanců, kteří pracují na tom, aby každý sázkař měl vždy to nejlepší, co hledá a potřebuje.

Díky tomu všemu se tak sázkaři mohou těšit především na bohatou nabídku sportovních utkání, na která jsou pravidelně vypisovány kurzy. Jejich hladiny patří mezi největší n a trhu, což z této sázkové kanceláře dělá jasnou volbu pro toho, kdo má zájem na svých sázkách vydělat více, než u konkurence. Společnost je však známá také všem milovníkům hokeje, jelikož je to právě Tipsport extraliga, která se na tuzemských stadionech hraje.

Tipsport nabídne velké množství bonusů

Ten hlavní důvod, proč společnost Tipsport využít je určitě fakt, že vám nabídce celou řadu zajímavých finančních bonusů. Ten první se týká vaší samotné registrace. Ihned po tom, co je úspěšně provedena, je na váš sázkařský účet připsáno 150 Kč, které můžete využít právě na vaši první sázku. Není to však jediný možný bonus, který lze získat. Druhým bonusem, který vám společnost Tipsport nabídne, je zhodnocení vašeho prvního vkladu, který na svůj sázkařský účet provedete. Zde není omezeno, jak velký vklad to může být. Pozitivem zůstává výše konkrétního bonusu, který může dosáhnout až stoprocentní hodnoty vašeho vkladu. Maximum, které je jako bonus vypláceno, je celých 50 000 Kč. Právě těmi můžete disponovat navíc, pokud se zaregistrujete a dobijete si první peníze právě u této sázkové kanceláře.

Vše u Tipsportu doplňují také takzvané Nety, které jsou alternativou jednotlivých korun a které získáte za plnění určitých podmínek. Připisovány vám jsou na vaše Tipkonto, odkud je lze následně opět čerpat. A to k získání určitých výhod, k úhradě různých poplatků, stejně jako je lze směnit také za reálné zboží. A jak dané Nety získat nejjednodušeji? Jsou automatickým bonusem ke každé vaší sázce, a to v závislosti na výši celkového kurzu.

Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu prozradí informace o výhře

Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu je možností, kdy si lze během několika málo vteřin ověřit, zda byl právě náš vsazený tiket ten výherní. A pokud ano, ihned zjistíme také to, kolik konkrétně jsme vyhráli. To vše zvládneme realizovat jednoduše online. Dalším pozitivem webové platformy je rozsáhlá komunita sázkařů, která je spojena s diskusním fórem. Díky tomu lze získávat inspiraci, rady, stejně jako můžeme využívat četná analýzy, které nám pomohou rozhodnout se pro správnou sázku.

Na Tipsport.cz si i vsadíte

To hlavní, co nám samozřejmě společnost Tipsport může nabídnout, to není jenom možnost učinit naši sázku v kamenné pobočce, jelikož ji přijme i online. Vše probíhá prostřednictvím webu Tipsport.cz, který je ideálním výchozím bodem pro každého sázkaře, který má zájem vsadit si na vybrané sportovní utkání, nebo v některých případech také na různé společenské události, které rozšiřují nabídku pravidelně vypisovaných kurzů. Výhody jsou jasné, a to bohatý výběr sportů, jako je fotbal, stejně jako oblíbený hokej. Zde dominuje MS v hokeji, které je pravidelně hráno na jaře každého roku. Oblíbené mezi sázkaři jsou ale i LOH, stejně jako ZOH, konané každé 4 roky.