Získejte bonusy u sázkové kanceláře Fortuna

Sázková kancelář Fortuna by se dala zařadit mezi ty mladší, které na našem trhu figurují. To ji však nijak neubírá na její kvalitě, zkušenostech, nebo zázemí. Vznikla oficiálně v roce 2009 a stala se tak poměrně rychle největším středoevropským poskytovatelem kurzových sázek.

Stalo se tak po tom, co se z výhradně české a slovenské společnosti rozrostl holding, který tak patří mezi významné společnosti právě v oblasti sázek. Dne se tak Fortuna může pyšnit tím, že patří mezi zavedenou značku nejenom u nás, ale i u řady našich sousedů. To vše díky profesionalitě, neustálému vývoji a také nemalým investicím, které jsou právě s růstem společnosti spojeny.

Fortuna nabídne vysoké bonusy. Jaké?

Nemusí to být nutně jenom kamenné pobočky, jelikož mnohem rychlejší a jednodušší je vsadit si online, z pohodlí domova, nebo z jakéhokoliv jiného místa. Umožní to web společnosti Fortuna, na kterém je možno získat i několik zajímavých bonusů. Tím prvním je jistě možnost získat peníze na ruku. Ty lze následně ihned využít na vaši první sázku. Pro naše uživatele je k dispozici, místo obvyklých 100 Kč, rovných 200 Kč pro každého nově zaregistrovaného sázkaře s kódem VyherniTikety200. Díky bonusům lze také výrazně snížit riziko ze sázky. Takzvaná „Sázka bez rizika“ je dalším příjemným bonusem této sázkové kanceláře. Takto můžete bez obav vsadit až 300 Kč.

Samozřejmostí jsou i bonusy spojené s prvním vkladem. Ty mohou váš prvotní vklad skutečně velmi zajímavě rozšířit. Bonus na vklad je možné získat až v hodnotě 5 000 Kč. Tato suma je spojena s možností získat až 100 procent vašeho prvotního vkladu. Čím více tedy napoprvé dobijete, tím více můžete na bonusu, který můžete ihned začít sázet, získat. Ideální pro začínající sázkaře, i pro ty, kteří mají menší vstupní kapitál a chtějí ho zajímavě rozšířit.

Na iFortuna najdete ty nejlepší kurzy

To, co dělá s této sázkové kanceláře jedničku v Evropě, je také bohatý výběr jednotlivých a pravidelně vypisovaných kurzů. Ty jsou na iFortuna připravovány zkušenými bookmakery, kteří se zaměřují mimo jiné také na analýzy a další kroky, které mohou pomoci hlavně začínajícím, stejně jako zkušenějším sázkařům. Zajímavým pozitivem je také rozsáhlá komunita, která čítá zkušené fanoušky, bookmakery, ale i běžné sázkaře. Díky tomu všemu je možné načerpat nové informace, zkušenosti, ale i pohledy na konkrétní zápasy, týmy, nebo vypsané kurzy.

Fortuna sázky dnešní nabídka je bohatá

Nechybí bohatý výběr sportů, a to od těch nejznámějších, po ty méně prestižní. Standardem je například hokej, hlavně každoroční MS v hokeji. Nechybí ale ani fotbal, stejně jako třeba pravidelné olympijské hry. I tyto plánované události může Fortuna sázky dnešní nabídka obsahovat. Samozřejmostí je možnost si u sázkové kanceláře vsadit i na řadu společenských a dalších událostí. Krom klasických sázek jsou pro zájemce připraveny také zajímavé live sázky, které umožní tipnout si vítěze, nebo řadu dalších věcí i v průběhu samotného utkání.